Laiks taviem ceļojumiem!
Musu piedāvājumi
Informācija par valstīm
Mūsu partnieri
Alida Turs
Msc
Pakalpojumi

Cienījamie klienti!
Laipni lūgti tūrisma aģentūras „SoleTravel” oficiālā mājas lapā.

Mājās lapas akcents – individuālā pieeja katram cilvēkam. Mēs esam izstrādājuši priekš Jums interesentus piedāvājumus pa ārstniecības tūrēm, romantiskām tūrēm (ieskaitot īsas brīvdienas), un, protams, kāzu ceļojumiem. Mākslas un vēstures cienītājiem, mēs piedāvājam ekskursijas pa vēsturiski-kulturālām Eiropas galvaspilsētām, jūras un saules cienītāju uzmanību piesaistīs pludmales atpūta, sportistus un aktīvas atpūtas meklētājus gaida kalnu slēpošanas kūrorti, bet stilīgus un modes cienītājus iepriecinās Eiropas šopinga tūres.

SoleTravel sadarbībā ar pieredzējušiem kāzu organizatoriem piedāvā iemīlējušies pārīšiem, kuri vēlās samainīties ar laulības gredzeniem un oficiāli reģistrēt savas attiecības, izveidot savu individuālo svinības scenāriju, piemēram, tematiskās svinības vienā no greznākajām Latvijas pilīm, kuras pagalmā sanāks viesi un jaunlaulātie pateiks sengaidītos mīlestības vārdu solījumus, vai arī organizēt lepnu viduslaiku ceremoniju, kur Jūs varēsiet iekļauties tā laikā atmosfērā un nostāties viesu priekšā princeses un prinča lomā.

Cienījamie klienti! Jūsu ērtībām mēs izbraucam uz ofisu vai citu izdevīgu Jums vietu, lai sniegtu papildus konsultācijas vai noformētu līgumu un pasūtījumu.

Papildus informācijas saņemšanai:

Atveriet savu ceļojumu pasauli kopā ar SoleTravel!

+371 26351547
soletravel_latvia
My status
Ceļojumu apdrošināšana
ar 30% atlaidi
Pirkt online >>
Last minute
Tūres pa Latviju  |  Īpašie piedāvājumi  |  Pakalpojumi  |  Dāvanu karte  |  Rezervēt on-line
©2010, SIA "SoleTravel", Mob. +371 26351547 +371 263515Email: soletravel@soletravel.lv