Laiks taviem ceļojumiem!
Musu piedāvājumi
Informācija par valstīm
Mūsu partnieri
Alida Turs
Msc
Slovēnija Jaņos
Slovēnija Jaņos

Slovēnijas Rivjēra Jāņos


Tiešais lidojums Rīga - Ļubļana - Rīga
21.06.2023 Rīga 09.30 - 10.50 Ļubļana
25.06.2023 Ļubļana 22.30 - 01.50 Rīga

Lidojums - 369 EUR/1 personai
Cenā iekļauts: tiešais lidojums uz Ļubļanu turp/atpakaļ, lidostu nodokļi, uzkoda un dzēriens, bagāža (20 kg - nododamā un 8 kg - rokas);

Lidojums + Hotel neptun 4* viesnīca - 829 EUR/1 personai
Cenā iekļauts: tiešais lidojums uz Ļubļanu turp/atpakaļ, transfers, pilsētas nodoklis un dzīvošana 4 naktis 4* viesnīcā Hotel Neptun divvietīgā numurā Portorožas kurortā (ar brokastīm un vakariņām).
Piemaksa par vienvietīgo numuru - 250 EUR.


Lidojumu izpilda aviokompānija Trade Air ar Airbus A320 tipa lidmašīnu.


Slovēnijai paveicies gan ar jūras piekrasti, gan ar Alpu kalniem savā teritorijā. Šoreiz Tevi gaidīs atpūta tieši Adrijas jūras krastā. Portorožas kurortā, kas ir apt. 1:30 h braucienā no Ļubļanas lidostas.
Varēsi baudīt sauli un peldei komfortablu ūdens temperatūru. Tikai rokasstiepiena attālumā atrodas arī kaimiņu valstis. Iedomājies tikai: brokastis Slovēnijā, pusdienas Horvātijā un pēcpusdienas kafijas tasīte Itālijā. Tas tiešām izklausas forši vai nē?!


Par viesnīcām:

Hotel Neptun 4*
Priežu ieskautā viesnīca atrodas pašā Portorožas kūrortpilsētas centrā, pie galvenās piejūras promenādes. Viesnīcas pludmale atrodas apm. 200m attālumā no tās un tajā par papildus maksu ir iespējas noīrēt atpūtas krēslus un saulessargus. Plašajās viesnīcas numuros ir viss nepieciešamais ērtai atpūtai: gaisa kondicionieris, seifs, minibārs, fēns, TV un bezmaksas WI-Fi. Daļai no numuriem ir savs balkons (par papildus maksu ir iespēja iegādāties numuru ar balkonu un skatu uz jūru). Viesnīcas restorānā tiks piedāvātas bufetes brokastis un vakariņas. Ar pāreju viesnīca ir savienota ar SPA un Labsajūtas centru, kurā par papildus maksu var izbaudīt daudzveidīgas skaistumkopšanas procedūras. Klienti bezmaksas var izmantot fitnesa centru. Viesnīcas stāvvieta - maksas pakalpojums.


Grand Hotel Portorož 4* superior viesnīcu - 899 EUR
(1/2 DBL numurā)
Piemaksa par vienvietīgo numuru - 280 EUR
https://www.lifeclass.net/en/hotels/grand-hotel-portoroz/Ekskursiju programmas pēc izvēles :

Koperas un Piranas pilsētas apmeklējums
21.06.2023 15:00 no viesnīcas

Ekskursijas sākumā dosimies uz Koperu – lielāko Slovēnijas Adrijas jūras piekrastes pilsētu. Tās centrālās daļas arhitektūru raksturo gotikas un venēciešu stila iezīmes. Kopera ir šarmanta un tūristu iemīļota. Tālāk ceļš vedīs uz Piranu, kas tiek dēvēta par Slovēnijas piekrastes dārgakmeni. Gleznainā senatnīgā ostas pilsēta ar tradicionālo, senatnīgo vecpilsētu, tiek dēvēta arī par Slovēnijas Venēciju. To no vienas puses apskalo jūra, bet no otras - aizsargā varenie pilsētas aizsargmūri. Ciešās saites ar Venēciju pagātnē, atstājušas būtiskas pēdas pilsētas izskatā vēl šodien. Pilsētas centrālais laukums lepojas ar nozīmīgām vēsturiskām pilīm, māju, kurā dzimis 18.gds. slavenais komponists un vijolnieks Džuzepe Tartini un viņam veltīto pieminekli. Piranas pilsētā tiks dots arī nedaudz brīva laika.
Ekskursijas ilgums ~4.5h.
Cena: 35 EUR
Cenā iekļauts: transports un krieviski runājoša gida pakalpojumi


Venēcijas apmeklējums (Itālija)
22.06.2023 07:30 no viesnīcas
Pēc 2.5 stundām ceļā, nonāksim Punta Sabioni ostā Itālijas pilsētā Lido di Jesolo. Tur kāpsim pasažieru kuģī, kas aizvedīs ceļotājums līdz pašam Venēcijas centram - Sv. Marka laukumam. Gida pavadībā izstaigāsim pilsētu, apskatot kanālus, tiltus un vēsturiskās celtnes. Pēc pusdienām restorānā tiks dots brīvs laiks līdz plkst. 18, kad kāpsim kuģī un atgriezīsimies Punta Sabioni ostā, kur mūs gaidīs autobuss, lai aizvestu atpakaļ uz viesnīcu.
Cena: 120 EUR
Cenā iekļauts: transports, pasažieru kuģa biļetes, kriviski vai angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna).

Istras pussalas tūre (Horvātija)
23.06.2023 09:00 no viesnīcas
Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Poreču Istras pussalas rietumos, kas pati par sevi ir īstens kultūras piemineklis, jo pilsēta saglabājusi seno romiešu forta struktūru ar oriģinālu urbānu ielu sistēmu. Apskatīsimi galvenos ievērības cienīgos objektus, pateicoties kuriem pilsēta iekļauta UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā - Marafona laukumu ar diviem tempļiem, kas izveidoti romiešu laikos, Euphrasius baziliku, kas ir visaugstāk vērtētais vēstures piemineklis Porečā un torņus. Tiks dots nedaudz brīva laika. Pēc pusdienām tipiskā Istrijas viesu mājā, ceļš vedīs uz Roviņas pilsētu, kas tiek vērtēta kā viena no visgleznainākajām Istra pussalā. Tā ir uzbūvēta uz salas un saglabājusi neskaitāmas krāsainas venēciešu arhitektūras ēkas. Pilsētu vainago Sv. Euphemijas baznīca, kurā atrodami 4 gds. sākuma sarkofāgi. Ekskursijas noslēgumā tiks dots brīvs laiks.
Ekskursijas ilgums ~10h.
Cena: 80 EUR
Cenā iekļauts: transports, ieejas biļetes Euphrasius bazilikā, krieviski vai angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna)

Trieste un Miramares pils (Itālija)
24.06.2023 09:00 no viesnīcas
Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Miramares pili, kas, pēc Maksimiliāna I pavēles uzbūvēta uz akmeņaina zemesraga 1856.gadā kā dāvana viņa dzīvesbiedrei Beļģijas Šarlotei. Brīnišķīga ir ne vien pati pils, bet arī tās gleznainie dārzi, kas aizņem gandrīz 20 ha platību. Turpinājumā ceļš vedīs uz Triesti - rosīgo Itālijas pilsētu, kas senāk bija Austroungārijas impērijas galvenā osta. Te vispirms vietējā restorānā tiks nobaudītas pusdienas, bet pēc tām sekos Triestes apskates ekskursija ar brīvu laiku noslēgumā.
Ekskursijas ilgums ~8h.
Cena: 95 EUR
Cenā iekļauts: transports, ieejas biļetes Miramares pilī, krieviski vai angliski runājoša gida pakalpojumi un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna).

Postojnas alas un Predjamas pils
25.06.2023 12:00 no viesnīcas
Šajā dienā dosimies uz pasaulslaveno un Slovēnijā lielāko alu sistēmu - Postojnas alas. Tā ir apmēram miljons gadu veca, 27 km gara 5 pazemes alu sistēma (tūristu apskatei pielāgoti 5 km). Alas iekšienē būs izbrauciens ar īpašu pazemes vilcieniņu, dziļāk alā - ekskursija ar kājām gida pavadībā. Visu cauru gadu alās ir nemainīga temperatūra +8 grādi (līdzi jāpaņem siltāks apģērbs!). Pēc alu apmeklējuma tiks dots nedaudz brīva laika un tad sekos pusdienas restorānā. Ekskursijas turpinājumā apmeklēsim vienu no skaistākajām Slovēnijas pilīm - baroka stilā celto Predjamas pili. Pils ir interesanta ar to, ka iebūvēta 123 m augstā klintī pie ieejas alā, zem pils atrodas otra lielākā alu sistēma Slovēnijā.
Ekskursijas ilgums ~9.5h un tā noslēgsies lidostā!
Postojna alās un pilī klientiem tiek nodrošināts audiogids krievu vai angļu valodā! Savukārt autobusā vietējais gids informāciju sniegs krievu valodā!
Cena: 100 EUR
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Postojnas alās, Predjamas pilī un pusdienas (3 ēdieni, ūdens un glāze vīna)

Bērniem līdz 12 g. ekskursijas par puscenu!
Turoperators ir tiesīgs ievest programmā izmaiņas par kurām klients tiks informēts pirms ceļojuma.
+371 26351547
soletravel_latvia
My status
Ceļojumu apdrošināšana
ar 30% atlaidi
Pirkt online >>
Last minute
Tūres pa Latviju  |  Īpašie piedāvājumi  |  Pakalpojumi  |  Dāvanu karte  |  Rezervēt on-line
©2010, SIA "SoleTravel", Mob. +371 26351547 +371 263515Email: soletravel@soletravel.lv