Laiks taviem ceļojumiem!
Musu piedāvājumi
Informācija par valstīm
Mūsu partnieri
Alida Turs
Msc
ITĀLIJA
ITĀLIJA

Noslēpumainā ITĀLIJACeļojuma datumi 2024 un cenas: no 399 EUR/1 personai (iegādājoties eksukrsijas paketi + 189 EUR)

  no 568 EUR/1 personai (bez ekskursijas paketes)


11.03-18.03.2024

24.03-31.03.2024


09.04-16.04.2024

16.04-23.04.2024

30.04-07.05.2024


14.05-21.05.2024

04.06-11.06.2024

18.06-25.06.2024


02.07-09.07.2024

16.07-23.07.2024

30.07-06.08.2024


20.08-27.08.2024


03.09-10.09.2024

10.09-17.09.2024

24.09-01.10.2024


01.10-08.10.2024

08.10-15.10.2024

15.10-22.10.2024Programmas apraksts:


1.DIENA

Tikšanās lidostā Rīgā

Lidojums Rīga - Bergamo (Milāna)

Pastaiga Bergamo.

Jūs sagaida pastaiga Bergamo pilsētas senākajā daļā ,,Augšpilsēta,, , kuru ieskauj XVI gs. Venēcijas stila akmens mūris (obligātā piep. maksa par funikulieri ~ 5 €). Tā ir īsta viduslaiku pasaule, ko veido šauras ieliņas, pastaigājoties šeit, Jūs jutīsiet, kā nokļūstat senā pagātnē.

Dodamies uz viesnīcu, izmitināšanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.


2.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Došanās uz Venēciju. Ekskursija Venēcijā (papildus tiek apmaksāts kuģītis 15 € un iebraukšanas nodeva 10 €).

Venēcija -otras tādas pilsētas nav visā pasaulē. Mākslas darbi, kurus ir veidojušas daudzas paaudzes ir sastinguši arhitektūras šedevros veidojot unikālu un neatkārtojamu vēsturiski mākliniecisko ansambli. Šo pilsētu var droši nosaukt par pilsētu – muzeju. Šeit uz katra soļa atrodas iepriekšējo gadsimtu arhitektūras šedevri, pieminekļi un citi apskates objekti. Piemēram, slavenie tilti: “Zelta tilts”, “Nopūtu tilts”, Veco un Jauno Prokurāciju nams, Veniras de Leonijas pils, Dodžu pils, bibliotēka, Pulksteņa tornis, Kampanilas zvanu tornis ar skatu laukumu, grandiozais Arsenāla komplekss, Santa Maria della-Salūtes katedrāle, Fraija bazilika un Merčijas tirdzniecības iela. Lielākā daļa Venēcijas kanālu ir tik šauri, ka pret pretējo māju sienām var viegli atspiesties ar rokām, turklāt pašas ēkas sasniedz 7 stāvu augstumu.

Brīvs laiks.

Došanās uz viesnīcu. Izmitināšanās. Nakts viesnīcā.


3.DIENA

Brokastis. Ekskursiju brauciens uz Florenci un Pizu (~ 5 € sabiedriskā transporta izdevumi, ceļošanas nodeva Pizā – 8 €).

Florence ir pilsēta, kurā XV gadsimtā uzplauka renesanses laikmets, ar tās galvenajiem varoņiem Dontello, Botičelli, Mikelandželo un Leonardo da Vinči. Jau tajos laikos tieši šeit uzplaukusi banku darbība, pateicoties kurai zelta florins kļuva par pirmo “Eiropas vienoto valūtu”. Florencē Dante, Bokačo un Petrarka veido pirmos Eiropas literatūras sējumus. Arno upes krastos savus šedevrus veidoja Džotto un Arnolfo di Kambio. Un mūsdienās, nesteidzīgi pastaigājoties pa Veco tiltu un Dantes kvartālu,var pasēdēt Sinjorijas laukumā un muzejā zem klajas debess - Lodžiju Lanci - tas viss ir neatkārtojamās “Eiropas darbnīcas” dekorācijas.

Grūti atrast cilvēku, kurš nebūtu pazīstams ar Pizas zvanu torņa attēlu. Tas ir vairāk, nekā tikai piemineklis, tas ir dižās arhitektūras simbols. Jau XV gadsimtā Eiropā sāk organizēt pirmās ekskursijas tūres, lai varētu apskatīt Pizas torni. Gadsimtu laikā tā popularitāte kļūst arvien lielāka. Bet reti kurš, apmeklējot slaveno Pizas laukumu, pievērš uzmanību tā dārzam, skaistajām ielām ar arku galerijām , tā eleganto Arno krastmalu ,kuru ir slavējis pats Bairons un universitātes kvartālu, kurā strādāja dižais pētnieks - Galileo Galilejs. Tikai ieraugot šīs vietas var saprast neparasto Toskānas pilsētas dvēseli.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.


4.DIENA


Brokastis. Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu“Ligūrijas piekrastes skaistums” ekskursiju programma (piemaksa 50 €)

Sāksim ar Lēriči apmeklējumu.

Leriči - piekrastes mazpilsētiņa, kas pazīstama ar savām villām, mājīgajiem mazajiem līcīšiem ar smilšu pludmalēm un parkiem, kā arī vairākiem seniem pieminekļiem. Pilsētai ir arī romatisks nosaukums, par godu dzejniekam Kastello de Leriči un viņa darbam  “Austrumu vārti”. Pilsētas galvenā apskates vieta ir Kastello de Leriči viduslaiku pils. Šodien pilī atklāts ģeoloģijas un paleontoloģijas muzejs, kas veltīts dinozauriem. Interesants fakts - ilgu laiku šī pils tika izmantota kā jauniešu kopmītne. Arī populāra vieta tūristiem ir jūras flotes muzejs, kur var apskatīt senās jūras kartes, navigācijas sistēmas un daudz ko citu.

Mūsu ceļojuma finālpunkts - Dženova.

Dženova tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Itālijas pilsētām ar Eiropā visbagātāko vēsturisko centru, pie tam, ka Dženova ir smagās rūpniecības un kuģu būves centrs. Pilsēta atrodas Ligūrijas jūras līča krastā un tās galvenais apskates objekts ir ostas bāka, kura pazīstams kā “la Lanterna”. Pilsētā ir daudz vēsturisku pieminekļu, piemēram, Dodžu pils, Porta Soprāna - viduslaiku Dženovas vārti, Svētā Lorenco katedrāle, Kristofora Kolumba nams, Piazza Ferrari centrālais laukums.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.


5.DIENA

Brokastis.Numuru atbrīvošana.

Ekskursiju programma Toskānā (Sjēna ceļošanas nodeva - 5 € un Sandžminjano ceļošanas nodeva - 5 €)

Toskāna nav tikai viena no slavenākajām mūsu pasaules vietām, bet arī UNESCO mantojuma, labāko Itālijas vīnu un ainavu sakopojums.

Sjēnā var viegli pazust gan laikā, gan telpā – šīs pilsētas pamatveidols un tradīcijas nav mainījušās pēdējo 700 gadu laikā. Tās ielas ir piepildītas ar kontrastiem kur nav ne miņas no mūsdienām. Sjēnā nemanot mēs pārceļamies uz XIV gadsimtu, uz pilsētu, kura ir slavena ar saviem pieminekļiem: katedrāle, pie kuras radīšanas ir strādājuši labākie XIII gadsimta meistari. Izsmalcinātais Deli Kampo laukums ir viduslaiku arhitektūras paraugs.

Sandžiminjano jau sen ir kļuvis par vienu no mājīgākajiem un iemīļotākajiem Itālijas stūrīšiem. Uz šejieni, lai apskatītu kolorītās ieliņas, Toskānas keramiku, torņus un brīnišķīgās ainavas, dodas miljoniem tūristu no visas pasaules. Pateicoties tieši torņiem, šo vietu ir iesākuši saukt par “Viduslaiku Manhetenu”. Ne mazāk svarīgs iemesls doties uz Sandžiminjano ir lai nogaršotu saldējumu Itālijas labākajā saldējuma ražotnē, kas vairākkārt ir kļuvis par pasaules čempionu savā jomā.

Došanās uz viesnīcu ,izmitināšanāš.

Nakts viesnīcā.


6.DIENA

Brokastis (tūristiem, kas dodas ekskursijā, brokastis līdzi ņemšanai ).

Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu uz Romu un Vatikānu (60 €+ sabiedriskā transporta biļetes).

Roma ir ne tikai Itālijas galvaspilsēta, bet arī viena no Eiropas apmeklētākajām pilsētām. Roma -valsts galvenais politikas, kultūras, nozīmīgs ekonomikas centrs, viens no senākajiem un bagātākajiem vēstures un kultūras pieminekļiem pasaulē.

Vatikāns ir pilsētvalsts, kas atrodas Romas teritorijā, tā platība ir tikai 0,44 kvadrātkilometri un viņas sastāvā ir tikai viena pilsēta. Tā ir izveidota pēc Luterāņu nolīgumiem starp Romas katoļu baznīcu un Itālijas valsti 1929. gada 11. februārī. Vatikānā atrodas katra pastāvoša Romas pāvestu rezidence, kuru iekārtojums un interjers ir pelnījuši īpašu uzmanību un apbrīnu. Vatikāns ir īsta pilsēta zem klajas debess, kur burtiski katra pēda ir slavena apskates vieta.

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.


7.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana. Ekskursiju programma “Verona (ceļošanas nodeva - 5 €) un Gardas ezers”.

Verona – neatkārtojamas pievilcības un romantisma pilsēta.

Atbraucot uz Veronu, nav iespējams nenovērtēt tās unikalitāti un skaistumu

Šeit var redzēt vietas, kas saistītas ar Aligjēras Danti. Var pastaigāties pa ieliņām, kas atceras Skaligeru ģimeni un apmeklēt Džuljetas mājas pagalmu, kur zem slavenā balkona, vietā ,kur stāvēja Romeo, jau vairākas mīlētāju paaudzes ievēlas vēlēšanās un iemieso tās dzīvē. Pilsēta aicina visus interesentus doties pastaigā pa Adidžas krastmalu un iepazīties ar tās romiešu pagātni, ar  pieminekļiem, kuri jau 2000 gadus atgādina par Romas impērijas varenību. Veronā atrodas viens no nedaudzajiem amfiteātriem - Arendi di Verona, kas kādreiz bija gladiatoru kauju vieta, bet tagad kalpo par lielisku skatuvi operas uzvedumiem.

Gardas ezers ir ne tikai lielākais, bet arī krāšņākais Itālijas ezers un atrodas triju Itālijas reģionu – Lombardijas (Brešas province), Veneto (Veronas province) un Trentino – Alto Adidži (Trento province) robežu krustojumā. Senie romieši dēvēja ezeru par Benako, bet savu tagadējo nosaukumu Gardas ezers ieguva viduslaikos, pateicoties Veronas provinces pilsētiņai Gardai. Dažos VIII gadsimta dokumentos tiek minēts, ka vārds Garda ir atvasināts no vācu valodas vārda ,,warda,, kas nozīmē - “gvarde” vai “novērošanas vieta”. Gardas ezera krastu Veronas daļā, ar tā maigo klimatu, daudzi dēvē par “Olīvu rivjēru”, savukārt piekraste Brešas provincē, ir slavena ar saviem terašu veidīgajiem citrona dārziem un pateicoties tam šis krasts ir guvis nosaukumu “Citronu rivjēra”.

Daudzus gadsimtus Sirmione, kas mājīgi iekārtojusies pussalā, kura sadala Gardas ezera dienvidu daļu divās daļās, iekaro popularitāti tās dabas skaistuma un vēsturisko apskates objektu pievilināto ceļotāju vidū. Pilsēta rūpīgi glabā nozīmīgas romiešu laikmeta un viduslaiku liecības, kā arī godina izcilos māksliniekus un dzejniekus. Šeit viesojušies šādas slavenības kā Katuls, Džoiss, Tenisons un Marija Kallasa.

Tiem, kuri vēlēlēsies būs iespēja doties aizraujošā izbraucienā ar kuteri pa Gardas ezeru (papildus maksa ~ 10 €).

Došanās uz viesnīcu. Izmitināšanās.

Nakts viesnīcā.


8.DIENA

Agrā numuru atbrīvošana

Transfērs uz lidostu

Lidojums Bergamo (Milāna) - Rīga.
Ceļojuma cenā iekļauts

  • Lidojums Rīga-Bergamo-Rīga
  • Rokas bagāža: 1 maza soma ( 40 х 20 х 25 cm)
  • 3* viesnīcās (divvietīga izvietošana) - 7 naktis
  • 6 brokastis
  • Pasažieru nodevasEkskursiju-transporta Pakete 189.00 €

Grupas vadītāja pakalpojumi    
Ekskursijas brauciens uz Venēciju    
Ekskursijas brauciens uz Florenci un Pizu    
Gastronomiskā tūre Toskānas reģionā    
Ekskursijas brauciens uz Veronu un Gardas ezers    
Transporta pakalpojumu pakete

Cenā nav iekļauts
  • Veselības apdrošināšana

Ekskursijas tiek apmaksātas uz vietas
(pēc vēlēšanās)
Ekskursijas brauciens uz Romu un Vatikānu     60.00€
Ekskursijas brauciens “Ligūrijas piekrastes skaistums”     50.00€
Degustācija Toskānā     25.00€
Apmaksa uz vietas:
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
Tūrisma nodeva, kura tiek ieturēta no visiem tūristiem, kas iebrauc un uzturās valstī. Nodevas apmērus nosaka konkrētās valsts vietējās municipalitātes administrācija
Iebraukšanas nodeva Pizā – 8 €
Sabiedriskā transporta biļetes uz Florenci ~5 €
Kuģītis uz Venēciju – 15 €, iebraukšanas maksa - 10 €
Viesnīcas tūristu nodoklis 1 - 2 €/diena no cilvēka
Iebraukšanas nodeva Milānā – 5 €
Iebraukšanas nodeva Veronā – 5 €
Iebraukšanas nodeva Sjēnā - 5 €
Iebraukšanas nodeva Sandžimignano - 5 €


Svarīga informācija
Precīzu tikšanās laiku un vietu lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks" 1-2 dienas pirms ceļojuma
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera
Ekskursijas notiek gida pavadībā krievu valodā+371 26351547
soletravel_latvia
My status
Ceļojumu apdrošināšana
ar 30% atlaidi
Pirkt online >>
Last minute
Tūres pa Latviju  |  Īpašie piedāvājumi  |  Pakalpojumi  |  Dāvanu karte  |  Rezervēt on-line
©2010, SIA "SoleTravel", Mob. +371 26351547 +371 263515Email: soletravel@soletravel.lv