Laiks taviem ceļojumiem!
Musu piedāvājumi
Informācija par valstīm
Mūsu partnieri
Alida Turs
Msc
Tropical Island Resort&Haideparks VĀCIJĀ

Ūdens parks «Tropical Islands Resort» – atrakcijas Heide Parkā – Termālie baseini «Soltau» – Safari parks «Serengeti»


Izbraukšanas datumi/5 dienas / Visas naktis viesnīcās:

22.06- 26.06.2019

11.07-15.07.2019

24.08-28.08.2019


Ceļojuma cena:  250 EUR1.diena.

Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Lietuva, Polija. Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā Polijā.


2. diena. Ūdens atrakciju parks «Tropical Islands Resort».

Brokastis viesnīcā. «TropicalIslands Resort» (http://www.tropical-islands.de) - Tropiskās salas ir džungļu atrakciju parks zem Eiropā lielākā kupola. Tropiska vide nozīmē 27 grādu siltumu, jūru, baltas smiltis, zaļus džungļus, peldes, šovu, nobraucienus, SPA! Izpriecas būs lielam vai mazam! Unikālo kompleksu veido: tropiskais mežs „Ziedu pasaule", baseins „Dienvidu jūra" ar divām salām, baseins „Bali Lagūna", ūdenskritumi, džakuzi, smilšu pludmale (860 kv.m.), pludmales volejbola laukumi, austrumu tirgus un tropiskie lauki, kas sastāv no dažādām tematiskajām zonām - „Taizeme", „Malaizija", „Bali", „Polinēzija", „Kongo" un „Amazone". Katrā no tām ir kafejnīca, kur pasniedz nacionālos ēdienus. Pusdienas no trim ēdieniem maksā apm. 20 €. Nakts viesnīcā.


3. diena. Haide parks - Termālais ūdens parks "Soltau".

Brokastis. Brīvais laiks viesncā vai Izbraukuma ekskursija Nr.1: Heidepark - Termālais ūdens parks "Soltau" (par papildu samaksu: 30 € / bērniem 20 €). Pavadīsim dienu lielākajā Ziemeļvācijas atrakciju parkā "Heidepark" - tā ir vieta, kur iegūt neprāta, pārgalvības un adrenalīna devu. Amerikāņu kalniņi, dažādi karuseļi, braucieni pa kalnu upi un citas galvu reibinošas atrakcijas. Izbaudiet “Scream” - visgarāko brīvo kritienu pasaulē no 103 m augstuma vai arī tā mini versiju “Screamie”, “Colosus” - atrakciju ar vienu no stāvākajiem karuseļa nobraucieniem pasaulē, u.c. Mierīgāku izjūtu cienītājiem – atrakciju vilcieniņi, pirātu un indiāņu šovi... Termālais ūdens parks "Soltau" ir vieta, kur atpūsties dabiski un veselīgi. Ūdenskritums, burbuļvannas, ūdens masāžas, peldbaseini – gan telpās, gan arī zem klajām debesīm! Jautrības cienītājiem: 63 m augsts slidkalniņš. Atgriešanās viesnīcā.4. diena. "Serengeti Safari"

Brokastis. "Serengeti Safari" parks aizņem 165 ha lielu teritoriju. Ar speciālu autobusu apskatīsiet parka teritoriju, kur brīvā dabā staigā degunradži, lauvas, tīģeri, žirafes, pērtiķi un citu sugu eksotiskie dzīvnieki. Apstāšanās vietās iespējams pabarot dzīvniekus ar turpat pirktu un viņiem piemērotu barību. Blakus zoo atrodas atrakciju parks dažādu interešu un vecum apmeklētājiem. Tajā ir Viktorijas brīvā kritiena tornis, ūdens vilciens, virvju dārzs, dažādi karuseļi u.c. Vakarā ierašanās viesnīcā Vācijas / Polijas pierobežā.


5. diena. Brokastis viesnīcā. Ceļš cauri Polijai Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.


Ceļojuma cenā iekļauts:

 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas ar norādi “par papildus samaksu”;
 • Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris, karstais ūdens pieturas laikā, kafija, tēja), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 • Nakšņošana viesnīcās (2*, 3*, viesu nami. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem).
 • Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
 • Grupas vadītāja pakalpojumi;


Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:

 • Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem: 3 € (līdz 65 gadiem) / 6 € (65+);
 • Heideparks: 30 € / bērniem 25 € (ieejas biļete grupā);
 • Soltau termālais ūdens atrakciju parks: 11.50 € / bērniem 8.50 € (ieejas biļete grupā);
 • Serengeti parks: 25 € / bērniem 20 €;
 • Serengeti buss: 5.50 €;
 • Tropical Islands ūdens atrakciju parks: 35 € / bērniem 30 €.

SVARĪGI !!!

Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.

Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.

Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.

Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.

Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.

Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību. Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem.


+371 26351547
soletravel_latvia
My status
Ceļojumu apdrošināšana
ar 30% atlaidi
Pirkt online >>
Last minute
Tūres pa Latviju  |  Īpašie piedāvājumi  |  Pakalpojumi  |  Dāvanu karte  |  Rezervēt on-line
©2010, SIA "SoleTravel", Mob. +371 26351547 +371 263515Email: soletravel@soletravel.lv